Дизайн

ДАНИЙ КОНТЕНТ НАВЕДЕНО ЛИШЕ В ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ЦІЛЯХ

ВИРУШАТИ В ДОРОГУ В СТИЛІ FIAT

Дизайн Fiat – це три сторони: стиль, практичність і розвага. Мати гарний вигляд важливо, тому кожен з наших автомобілів виробляється так, щоб змусити голови повертатися в його сторону. Але це ще не все: ми знайшли для них такі інноваційні рішення у дизайні, які роблять ваші поїздки легкими, безпечнішими, а також набагато щасливішими. Знакові дизайнери з Турину створили деякі з наших найвідоміших автомобілів: 124 Sport Spider від Пінінфаріна, X1/9 від Бертоне і Cinquecento, який був створений Italdesign. Це спадщина, яка продовжується і сьогодні, завдяки Fiat 500, який виграв Compasso d’Oro, найстарішу і найпрестижнішу нагороду з дизайну в Європі. Сучасний дизайн Fiat є результатом десятиліть знань і ноу-хау. І ми вкладали найкраще з усього, що ми вивчили за цей час, в кожен автомобіль в нашій лінійці.

FIAT CENTRO STILE

Центр Fiat Centro Stile – це наш творчий дім. Він знаходиться в Турині, світовій столиці промислового дизайну, і в ньому наші ідеї втілюються в життя. Це місто, яке є частиною історії Fiat. Протягом багатьох років тут ми розробляли і будували автомобілі, шикарні, радісні, спортивні, класичні і революційні. У 1957 році ми створили Fiat 500 – символ шикарного сучасного дизайну. Ми зробили революцію в пасажирському автомобілі, випустивши оригінальний Multipla в 1956 році, і знову повторили це в сучасній версії в 1998 році. Тепер, в 2012 році, лінійка наших автомобілів включає знаменитий Fiat 500, міський Panda і 500L, останню дизайнерську знахідку від Centro Stile. І кожний з них втілює в собі нашу основну філософію об’єднання практичного дизайну з динамічним моделюванням і грайливою індивідуальністю.

НОВИЙ PANDA

ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ У МІСТІ

Ми взяли міський автомобіль і дали йому радикальне переосмислення. Новий Panda поєднує в собі дизайн, досить жорсткий для вулиць, але з внутрішніми штрихами, достатньо комфортними для будь-якої подорожі. Приготуйтеся до захоплюючої поїздки будь-то по місту або на дорогах загального користування.

КРУГИ І КВАДРАТИ

Дизайн нового Panda натхненний квадратним кругом (squircle), гібридом між кругом і квадратом. Але ці закруглені краї не тільки для шоу. Вони також є аеродинамічно ефективними, що підвищує економію палива. І вони означають, що інтер’єр нового Panda є просторим, комфортним і спланованим таким чином, щоб все було там, де ви хочете, і дуже акуратним.

FIAT 500

СОЛОДКЕ ЖИТТЯ

Впізнаєш мене?
Зіркова зовнішність і гламурний стиль Нового Fiat 500 являють собою сучасний рімейк культового оригіналу. Ці класичні круглі фари і блискучі ручки чистого стилю ідеально підходить для поїздки по дорогах Рив’єри або просто, щоб проїхатися по магазинах.
Чудово!

ВСЯ СПРАВА В ДЕТАЛЯХ

Fiat 500 поєднує в собі ретро гламур з сучасним класом.
Кермо у ретро-стилі і ковпачки колісних вентилів викликають ностальгію. Передня панель в колір кузова додає нотку сучасної елегантності.
А 14 ультра-сучасних варіантів для вибору кольору допоможе вам мати гарний вигляд і в майбутньому.

FIAT 500L

БІЛЬШИЙ – КРАЩИЙ

У назавжди-молодого Fiat 500 тепер є більший брат.
Це автомобіль, де простір зустрічається зі стилем, де практичність MPV поєднується з зовнішністю супермоделі.
Привітайте Fiat 500L, який доказує, що зростати не означає старіти.

ЗРОБІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ ЯСКРАВІШИМ

Завжди хотіли побачити світ в стилі?
Завдяки його панорамним вікнам, приголомшливому скляному даху і просторому інтер’єру, ви, і ще чотири пасажири, побачите, що Fiat 500L дуже яскраве місце для перебування.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті