Skip to content Skip to navigation

  МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

  Новий 500 Седан, кабріолет і 3+1 оснащені комплексними, найсучаснішими системами зв'язку, як на борту, так і коли ви далеко від автомобіля, завдяки додатку для смартфонів. За допомогою додатку FIAT ви можете контролювати свій електричний Новий 500, коли завгодно і де завгодно. Відкрийте для себе всі його можливості.
  Якщо ви замовите свій Fiat з 23 січня*, My Assistant буде частиною послуги Connect Entry, що входить у вартість автомобіля.
  За умови підписки ви можете отримати пакет Connect Pack, до якого входять My Remote, My Car, My Navigation та My eCharge.
  Пакет Connect Pack надається без додаткової плати протягом перших 12 місяців гарантії. Послуги My Alert та My Wi-Fi залишаються без змін.

  *Діє лише для нових замовлених автомобілів, а не для негайної доставки (наприклад, з нульовим пробігом).

  MY ECHARGE 

  My eCharge дозволяє всім користувачам Нового 500 увійти у світ сервісів для управління електричним зарядженням. За допомогою додатку FIAT можна легко знайти найближчу громадську зарядну станцію та отримати доступ до режимів зарядження, платежів та історії зарядження через додаток eSolutions Charging. З дому можна легко користуватися власним зарядним пристроєм Wallbox і керувати ним дистанційно за допомогою додатку eSolutions Charging.

  App Store Google Play

  MY ASSISTANT

  My Assistant подбає про вас, куди б ви не поїхали. Новий 500 може надсилати екстрені виклики за допомогою кнопки екстреного виклику*, з'єднувати вас із спеціальним асистентом або запитувати допомогу на дорозі безпосередньо з сенсорного монітора або додатку FIAT, встановленого на вашому смартфоні.

  * Екстрені виклики не можна здійснювати з сенсорного екрану автомобіля або додатку FIAT.

  MY REMOTE

  За допомогою My Remote ви можете взаємодіяти з Новим 500 зі свого смартфона і дізнатися, як оптимізувати своє водіння. За допомогою цього додатку ви можете дізнатися про ваш Eco Score і отримати поради, як максимально ефективно використовувати зарядження акумулятора. My Remote також дозволяє замикати та відмикати двері, перевіряти стан вікон, запускати та зупиняти двигун і контролювати рівень зарядження акумулятора. Крім того, ви можете встановити та запрограмувати кондиціонер перед входом до салону та дистанційно керувати зарядкою вашого автомобіля. Більше того, за допомогою голосового асистента At-Home Digital Assistant ви можете взаємодіяти з вашим Новим 500 Electric на відстані.

  Більше того, завдяки новим послугам на вимогу, розробленим у співпраці з 2hire*, ви також можете замовити підзарядження вашого New 500, де б ви не знаходилися і коли б ви не були.

  *Послуги доступні в деяких великих містах Італії та надаються партнерами 2hire

  MY CAR

  Хочете знати, що відбувається під капотом? Без проблем. З My Car ви маєте всю інформацію про свій електричний Fiat у режимі реального часу. Тиск у шинах, одометр, оновлення технічного обслуговування: просто відкрийте додаток FIAT або перевірте стан свого автомобіля безпосередньо на борту, на дисплеї радіо. Новий 500 ніколи не буде приховувати від вас нічого.

  MY NAVIGATION

  Досягти будь-якої мети ще ніколи не було так просто. З My Navigation вам достатньо простого дотику, щоб поділитися пунктом призначення з автомобілем безпосередньо з програми FIAT. Ви можете отримувати інформацію та поради щодо останніх новин про маршрути електромобілів, про те, як дістатися до місця призначення та про всі зарядні станції на маршруті. Дисплей Інформаційно-розважальної системи вашого електричного Нового 500 негайно покаже вам маршрут з інформацією в реальному часі про дорожній рух, погодні умови, сповіщення про наявність датчиків швидкості та запас ходу вашого автомобіля. Крім того, як на дисплеї радіо, так і в мобільному додатку FIAT ви можете переглянути пункти призначення, куди можна дістатися із залишком заряду в автомобілі.

  MY WI-FI

  З My Wi-Fi* ви почуваєтеся так само комфортно, як удома. Завдяки сервісу My Wi-Fi Nuova 500 стане точкою доступу до WI-FI, до якої можна підключити до 8 пристроїв: завдяки безкоштовному пробному періоду ви та ваші супутники зможете користуватися Інтернетом, слухати та дивитися потоковий контент, працювати з повним комфортом та користуватися голосовим помічником Amazon Alexa** на борту.

  *Мій Wi-Fi - це додаткова послуга на Новому 500.

  **Ця послуга доступна італійською мовою. Доступна іншими мовами (англійською, французькою, німецькою та іспанською) з початку 2021 року. Вбудована голосова служба Alexa доступна в таких країнах: Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, Великобританія, Ірландія та Австрія. Доступно лише на радіоприймачі Uconnect 10.25' з навігацією Nav. Радіоприймач Uconnect 10,25' з навігацією в стандартній комплектації La Prima від Bocelli та оздобленням Icon. Вбудований голосовий сервіс Alexa доступний у таких країнах: Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, Великобританія, Ірландія та Австрія. Доступно тільки на Radio Uconnect 10,25' з навігацією. Радіоприймач Uconnect 10,25' з навігацією в комплектації la Prima та Icon. Доступно лише для Radio Uconnect 10,25' з навігацією. Радіо Uconnect 10,25' з навігатором у комплектації la Prima та Icon.

  MY ALERT

  Завжди пильно стежте за своїм New 500 за допомогою опціональної послуги My Alert. У разі підозри на спробу викрадення ви негайно отримаєте пуш-повідомлення у своєму додатку FIAT. У разі викрадення ви зможете зателефонувати до операційного центру для отримання допомоги, а після того, як повідомлення про викрадення буде передано до органів влади, будуть активовані функції безпеки, включаючи відстеження автомобіля.

  **My Alert - це опціональна послуга для Нового 500.