Skip to content Skip to navigation

  INFOTAINMENT

  INFOTAINMENT  

  Інформаційно-розважальна система Cinerama з яскравим 10,25-дюймовим дисплеєм у нових Fiat 500 Berlina, Cabrio та 3+1 завжди прямо перед вами. Не забудьте про надшвидкий Bluetooth, який з'єднує всі смартфони на борту менш ніж за 5 дюймів з моменту відкриття дверей. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу с персоналізацієй, ця система дозволяє водієві організувати макети екранів відповідно до своїх потреб.

  Більше того, система голосового керування дозволяє ще простіше взаємодіяти з автомобілем, використовуючи фразу «Hey Fiat». Ви також будете насолоджуватися неперевершеним звучанням під час кожної подорожі завдяки аудіосистемі JBL Premium, під наглядом Bocelli, яка доступна як опція в поєднанні з навігатором. Більше того, завдяки технології «over the air» ви можете оновлювати свою інформаційно-розважальну систему та підключені сервіси будь-де і будь-коли, не відвідуючи СТО. Будьте в курсі останніх новин!

  APPLE CARPLAY™ WIRELESS

  New 500 сумісний з Apple CarPlay™. Підключіть свій iPhone до 10,25-дюймового дисплея Uconnect™ і керуйте Apple CarPlay™ бездротово за допомогою голосових команд (Siri) або безпосередньо з сенсорного екрану. Бездротове підключення Apple CarPlay™ - це найрозумніший і найбезпечніший спосіб використання iPhone в автомобілі. Ви можете отримувати вказівки, здійснювати дзвінки, надсилати та отримувати повідомлення, а також слухати Apple Music, аудіокниги або подкасти, не відволікаючись на дорогу.

  CarPlay, iPhone та Siri є зареєстрованими товарними знаками компанії Apple Inc.
  Натисніть тут, щоб дізнатися про сумісні пристрої.

  ANDROID AUTO™ WIRELESS

  Новий 500 Electric також сумісний з Android Auto™ і може підключатися без проводів (із сумісними пристроями). Коли смартфон під’єднано до міського автомобіля, зручний інтерфейс користувача показує ваші додатки на 10,25-дюймовому дисплеї Uconnect™. Ви можете керувати музикою та контактами, а завдяки Google Maps ви можете досліджувати карти та умови дорожнього руху в реальному часі безпосередньо на сенсорному екрані і не відволікаючись від водіння.

  Google, Google Play, Android Auto є зареєстрованими торговими марками Google LLC.

  Щоб використовувати Android Auto на дисплеї автомобіля, вам потрібен автомобіль, сумісний з Android Auto, смартфон з Android 5.0 і програма Android Auto.

  Щоб використовувати Android Auto Wireless, ви повинні мати один із наведених нижче параметрів.
  • Будь-який смартфон з Android 11.0 і мережею Wi-Fi 5 ГГц. У Європейському Союзі смартфони потребують додаткових функцій для використання 5 ГГц Wi-Fi в автомобілі. • Смартфон Google або Samsung з Android 10.0. • Смартфон Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ або Note 8 з Android 9.0.

  Натисніть тут щоб знайти сумісні пристрої.

  UCONNECT™ SERVICES

  Новий 500 Elettrica седан, кабріолет та 3+1 завжди на зв’язку завдяки Uconnect™ Services: відкрийте для себе набір підключень, призначений для безпеки та дистанційного керування основними функціями автомобіля.

  Зверніться до FAQ dedicate

  Відвідайте Uconnect™ Services