Skip to content Skip to navigation

Посібник з купівлі автомобіля Fiat

Спектр додаткових послуг, які можна поєднати з придбанням нового Fiat, адаптованих до ваших потреб.

Знайдіть дилерський центр

Виберіть своє місто та поштовий індекс і знайдіть найближчий до вас дилерський центр або знайдіть назву дилера, який вас цікавить. Ми маємо розгалужену мережу продажів по всій Італії, тому ми можемо бути ще ближче до вас.
Знайдіть

Fiat для вас

Ви повідомляєте нам, скільки місць вам потрібно, якому двигуну або тязі ви віддаєте перевагу, як ви використовуєте свій автомобіль та інші критерії, і ми пропонуємо модель Fiat, яка найкраще відповідає вашим потребам.
Дізнайтеся більше

Автомобілі готові до відправлення

Якщо ви не можете сісти за кермо одразу, який у цьому сенс? Шукайте за поштовим індексом та відповідно до ваших побажань, щоб знайти всі моделі Fiat, які є в наявності поблизу вас.
Дізнайтеся більше

Розрахуйте своє фінансування

Ось фінансові рішення, які FCA Bank запропонував для вас.

Фінансування

FCA Bank пропонує вам найкращі фінансові інструменти на ринку, щоб ви могли придбати свій новий Fiat з повною свободою.
Відкрийте для себе фінансування
Показати докладніше

Класична розстрочка


За допомогою фінансування в розстрочку ви можете налаштувати аванс і розстрочку. Ставка залишається фіксованою протягом усього терміну кредиту, і ви можете погасити всю суму без максимального останнього внеску.

Fiat Più


Fiat Più — ідеальне рішення для тих, хто хоче мати завжди новий автомобіль, платячи лише за фактичне використання. Наприкінці контракту ви вирішуєте, замінити його, купити чи повернути.

Лізинг


Неважливо, чи є у вас номер платника ПДВ чи ви приватна особа: з лізингом FCA Bank ви можете розпоряджатися своїм Fiat, не набуваючи права власності.

Be-Lease


Be-Lease, перший і єдиний лізинг з полісом RCA, включеним у комісію. Особливо вигідна формула не лише для фрілансерів і малого бізнесу, але й для приватних осіб.

Бізнес

Бізнес

Якщо ви - компанія, скористайтеся бізнес-умовами та фінансовими послугами для бізнес-клієнтів

Б/в

Якість вживаних автомобілів Fiat - це наша пристрасть: вона не знає компромісів. Ознайомтеся з асортиментом гарантованих автомобілів б/в, фірмових автомобілів б/в та автомобілів km0, щоб знайти ідеальний автомобіль для себе в усіх дилерських центрах по всій Італії: Fiat б/в чекає на вас.
Дізнайтеся більше

Autonomy

Autonomy - це програма мобільності, створена для того, щоб дозволити людям з моторними, сенсорними або інтелектуальними обмеженнями пересуватися в повній автономії та свободі з автомобілями FCA Group.

У всіх дилерських центрах клієнти можуть знайти підтримку в придбанні автомобілів, пристосованих до водіння для людей з обмеженими можливостями або їх транспортування.
Дізнайтеся більше