Skip to content Skip to navigation

  ВОДІННЯ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ТАКИМ ЗАХОПЛЮЮЧИМ

  INFOTAINMENT  

  500% задоволення. Відкрийте для себе інформаційно-розважальну систему Fiat 500 та 500 C Hybrid з 7-дюймовим радіоприймачем UconnectTM та кермом з елементами керування. А завдяки зручним рішенням Bluetooth® ваші руки будуть вільні, щоб сконцентруватися на кермі, в той час як ваші очі залишатимуться на дорозі.

  MOPAR® CONNECT 

  Завдяки технології Mopar® Connect останнього покоління ваш автомобіль завжди під контролем, де б ви не були. Відчиняйте та зачиняйте двері, перевіряйте, де він припаркований, отримуйте сповіщення про його переміщення та оновлюйте швидкість. А завдяки пуш-поідомленнням ви завжди можете бути впевнені, що не забудете нічого важливого в салоні.

  APPLE CARPLAY™

  Завдяки Apple CarPlay™ ви можете легко підключити свій iPhone до 7-дюймового HD-дисплея Uconnect™, щоб отримувати вказівки, здійснювати дзвінки, надсилати та отримувати повідомлення, а також слухати Apple Music, аудіокниги та подкасти, не втрачаючи контролю на дорозі. Ви можете керувати CarPlay™ за допомогою голосового управління Siri або сенсорного екрану.

  CarPlay, iPhone та Siri є зареєстрованими товарними знаками компанії Apple inc.a

  Натисніть тут, щоб знайти сумісні пристрої

  ANDROID AUTO™

  Моделі 500 та 500C пропонують інтеграцію з Android Auto™. Підключіть свій смартфон і безпечно керуйте картами, музикою, контактами тощо. Завдяки зручному інтерфейсу ваші програми будуть відображатися на 7-дюймовому HD-дисплеї Uconnect™, організованому на зручних для навігації сторінках. Ви можете використовувати Apple Music з Android Auto™ і слухати 50 мільйонів треків без реклами для дійсно нескінченного саундтреку.

  Google, Google Play та Android Auto є зареєстрованими товарними знаками компанії Google LLC.

  Натисніть тут, щоб знайти сумісні пристрої