Спеціальна пропозиція на FIAT - FCA Importers - Fiat

Спеціальна пропозиція на FIAT

Спеціальна пропозиція на FIAT

Експерт з фінансування

Спеціальна пропозиція на FIAT Отримуйте фінансування від 0% річних

Валюта фінансування – USD* Валюта фінансування – UAH
Ставка 0% Ставка 0%
Аванс 30% Аванс 60%
Строк лізингу 12 місяців Строк лізингу 12 місяців

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

Аванс від 25%
Строк фінансування до 60 місяців.
Вибір валюти фінансування – UAH, USD, EUR
Вибір графіка платежів – класичний, ануїтет, дегресія, сезонний.
Клієнти – приватні особи, компанії, приватні особи-підприємці.
У графік платежів ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ та рівномірно розподілені на весь строк всі обов’язкові платежі при купівлі авто: реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості авто), страхування КАСКО та ОСЦПВ на весь термін фінансування.

ПЕРЕВАГИ ФІНАНСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ULF FINANCE

Вибір оптимального продукту Стандарт – мінімальні початкові витрати. Експрес – оформлення послуги без надання фінансових документів
Принцип «єдиного вікна» Ви підписуєте єдиний договір фінансового лізингу, вирішенням всіх інших питань (реєстрація та зняття з обліку, сплата державних податків та зборів, страхування авто) займається ULF Finance.
Сервісна підтримка Послуга ULF Асистанс протягом усієї співпраці: лінія підтримки 24/7 на дорогах Україні, урегулювання страхових випадків та захист Ваших інтересів у страховій компанії.

ПРО КОМПАНІЮ

ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року. На сьогодні компанія є одним з лідерів на ринку лізингу. Кожен 5-ий автомобіль, придбаний в лізинг, фінансується ULF Finance. Пропонують комплексну послугу фінансування автотранспорту незалежно від його типу, марки та вартості. Кожен клієнт зможе знайти оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий лізинг, фінансовий лізинг з сервісом, оперативний лізинг, зворотний лізинг, фінансування авто з пробігом після лізингу.
*Валюта фінансування USD означає фінансування в UAH з прив’язкою до курсу USD. Валюта фінансування EUR означає фінансування в UAH з прив’язкою до курсу EUR. Під ставкою 0% слід розуміти ставку від 0,0000001% річних. Одноразова комісія 2,5%. Умови фінансування залежать від строку лізингу та розміру авансу. Спеціальні умови поширюються на весь модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Fiat. Спецпропозиція діє до 31.12.2017 р. по всій території України. Не є публічною офертою. Фінансує ТОВ «УЛФ-ФІНАНС». Розпорядження №454 від 02.03.2017 р.

Спеціальна пропозиція на FIAT Отримуйте фінансування від 0% річних

Останні новини від Fiat