500X city look - design - FCA Importers - Fiat
 FCA Importers – Fiat

ЕКСПРЕСИВНИЙ

Fiat 500X висловлює цінності, які перетворили 500 в символ, визнаний в усьому світі. Потрібно тільки глянути, щоб побачити особливості, які він успадкував від історичної моделі: закруглені подвійні фари, трапецієподібний виступний капот, хромовані крила по обидві сторони логотипу FIAT, і повітрозабірники, які роблять передню частину усміхненою. В задній частині окремі блок-фари в оточенні блискучого кільця, округле заднє вікно і логотип FIAT та хромована ручка. Сьогодні, 500X доступний в версії City Look, в більш столичному та витонченому вигляді, з хромонваними деталями, які підкреслюють його цінність.

01_frontale

ЕКСТЕР'ЄР 360°

ЗНАКОВИЙ І ВЕСЕЛИЙ, ЯК КОЖНИЙ 500, ВІН
ВИДІЛЯЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ ЙОГО МОДНИМ
СТИЛЕВИМ ДЕТАЛЯМ. ОЦІНІТЬ ЙОГО
З КОЖНОГО КУТА.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 360°

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 360° arrow
ПЕРЕДНІ БЛОК-ФАРИ

ПЕРЕДНІ БЛОК-ФАРИ

З денними ходовими вогнями і протитуманними фарами з функцією, подвійні передні фари є повторним елементом стилю сім’ї 500, який робить передню частину відразу пізнаваною.

КОЛЕСА

КОЛЕСА

Є великий набір легкосплавних колесних дисків, доступних для 500X City Look. Це 16-дюймові з блискучими сірими ковпаками, 16-дюймові блискучі легкосплавні диски з алмазною обробкою, 17-дюймові сатиновані сірі легкосплавні диски, 17-дюймові матові чорні лекгосплавні диски з алмазною обробкою і 18-дюймові блискучі сірі. Наймоднішими і найкоштовнішими є однак блискучі сірі або матові з алмазною обробкою 18-дюймові диски.

ТОНОВАНІ ЗАДНІ ВІКНА

ТОНОВАНІ ЗАДНІ ВІКНА

Гарантують конфіденційність ваших пасажирів і роблять стиль вашого Fiat 500X ще більш ексклюзивним.

ЕКСТРА КОМФОРТ

Усередині якість Fiat 500X можна побачити з першого погляду. Вишукані м'які на дотик матеріали, охоплююча тривимірна передня панель, вставки на центральній консолі трансмісії і дверні панелі з карбоновим виглядом або поверхнею під матовий алюміній. Для сидячих місць забезпечений ідеальний комфорт завдяки просторим і обволікаючим сидінням, покритим двотоновою чорно-сірою або чорно-червоною технічною тканиною. Боки сидінь збагачені деталями з використанням особливих матеріалів, а центральна частина виконана з електрично звареної тканини з вставками з "prêt-à-porter" та еко-шкіри. Ексклюзивна освітленість створює унікальну атмосферу, яка робить відчуття на борту ще більш приємними.

02_interno-laterale

ІНТЕР'ЄР 360°

НА БОРТУ 500X ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО
СВОЇХ ПАСАЖИРІВ, ЗАВДЯКИ УНІКАЛЬНИМ ЕЛЕМЕНТАМ.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 360°

DISCOVER IT 360° arrow
РУЛЬОВЕ КОЛЕСО І ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ

РУЛЬОВЕ КОЛЕСО І ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ

Рельєфне спортивне рульове колесо забезпечує відмінний захват і ідеальне положення для рук. Бортова приладова панель з трьох круглих елементів нагадує історичний 500. Найбільш вражаючим є 3,5-дюймовий дисплей TFT, який забезпечує водієві всю необхідну інформацію в простій і безпосередній манері, а також пропонує безліч можливостей для персоналізації.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТУНЕЛЬ ТРАНСМІСІЇ

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТУНЕЛЬ ТРАНСМІСІЇ

Тунель з його вишуканим карбоновим виглядом і поверхнею під зачищений алюміній містить в собі систему управління селектором режиму роботи MoodSelector™ і управління електричного стоянкового гальма, яке замінює традиційне “ручне гальмо” – їм легко працювати, і воно звільняє простір між сидіннями.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Просторий і універсальний, він може мати місткість від 350 літрів до 1000 літрів із повністю опущеними задніми сидіннями, також він може бути оснащений знімною вантражною полицею, яку можна використовувати з двох сторін і скоригована по висоті.
Тягове зусилля
Максимальне (с гальмами) навантаження при буксируванні до 1200 кг

ЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕДНІ СИДІННЯ

ЕЛЕКТРИЧНІ ПЕРЕДНІ СИДІННЯ

Для поїздки в повному комфорті можна відрегулювати по висоті, вперед і назад місце водія, а також кут нахилення спинки сидіння.