500X city look - technology - FCA Importers - Fiat
 FCA Importers – Fiat

ЕКСТРОВЕРТНИЙ

500X означає подорожувати з легкістю завдяки технологіям, які роблять водіння більше веселим, а життя на борту більш простим.

СЕЛЕКТОР ВИБОРУ РЕЖИМУ ВОДІННЯ

СЕЛЕКТОР ВИБОРУ РЕЖИМУ ВОДІННЯ

За допомогою пульта управління, яке розташоване на центральному тунелі трансмісії, можна вибрати один з трьох доступних режимів водіння – Auto, Sport, All-Weather (Авто, Спорт, всепогодний) – які оптимизують динаміку водіння через регулювання поведінки автомобіля.

ІНФОТЕЙНМЕНТ

На борту у вас є підрульові пелюсткові перемикачі, система голосових команд Bluetooth® та потокове аудіо Bluetooth разом с програмою eco:Drive™, а також інформаційно-розважальна система Uconnect™.

Система Uconnect™ за допомогою 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану дозволяє керувати мультимедійними пристроями, присутніми в автомобілі: аналогове і цифрове радіо (DAB) і основні носії (медіаплеєр, iPod, iPhone, смартфон), які підключаються через USB-порт і роз’єм Aux-in.

Пристрій Uconnect Radio Nav 5’’ пропонує навігацію TomTom 2.5D, тоді як 6.5″ Uconnect Radio Nav має супутникову навігацію з картами 3D, динамічне прокладання маршруту і пристрій “One Shot Voice Destination Entry” для введення адрес за допомогою голосових команд.

Нова система Uconnect™ LIVE дозволяє клієнтам – через підключення їх смартфонів – користатися багатьма додатками бортової системи, тому вони можуть завжди бути на зв’язку з своїми друзями на Twitter; слухати 35 мільйонів музикальних треків на Deezer і понад 100 тисяч радіостанціій на Tune-In; отримувати в реальному часі світові новини від Reuters і інформацію про дорожній рух, камери стеження і погоду завдяки послугам TomTom LIVE.

І це ще не все. Ви можете покращити ваш стиль водіння завдяки програмі eco:Drive™ і заощадити на паливі,  а також перевіряти в реальрному часі рівень викидів CO2 вашого автомобіля.

А також ви можете стежити за станом вашої машини з програмою my:Car, яка буде нагадувати вам, де ви зупинились, інформувати про рівень палива та будь-які відхилення в вашому автомобілі.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ UCONNECT™

500x-city-tech-1

ЕКСТРАОРДИНАРНИЙ

З 500X ви можете насолоджуватися вашою поїздкою з повним душевним спокоєм завдяки його поліпшеній системі безпеки, яка, крім 6 подушок безпеки, включають бі-ксенонові фари, систему ESC, 3 різні пристрої безпеки.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Чутливість радара
Система попереджає вас своїми радарними і відео датчиками, якщо вона виявляє надмірну різницю в швидкості між вашим 500X і автомобілем попереду, і своєчасно попереджає вас, з тим щоб уникнути будь-яких шансів на зіткнення. Якщо з якоїсь причини, ви не вживаєте заходів, система автоматично активує гальмівну систему.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН

Для повної оглядовості
“Сліпи зони” – більше не проблема, тому що система перевіряє присутність машин в найкритичніших місцях і попереджає вас мигаючим світлом на зовнішних дзеркалах заднього виду. Те ж саме відбувається при русі заднім ходом, якщо з боку наближається автомобіль.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ ПО СМУЗІ

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ ПО СМУЗІ

Щоб дотримуватися правильної смуги руху.
Система входить в дію, якщо ви раптово починаєте міняти смугу руху (без використання покажчиків повороту). Візуальна індикація на прилодовій панелі супроводжується опором керма при зміні напрямку.