NEW 500L Cross

Новий 500L Cross: насолоджуйтесь пригодами.

Там, де закінчується місто, відкривається новий світ: новий 500L Cross готовий поїхати куди завгодно. Відкрийте для себе автомобіль для найсміливіших сімей.

Ласкаво просимо в світ пригод

Прийшов час задовольнити вашу спрагу пригод, і прийшов час зробити це з родиною! Новий 500L Cross народжений для подолання погодних умов і знайомства зі світом кросоверів. Його характер мандрівника видно зовні: захист днища, спеціальні передні і задні бампери і нові 17-дюймові легкосплавні диски з всесезонними шинами.

Отримайте найкращий комфорт

Cargo Magic Space, його знімна вантажна платформа, дозволить вам максимально використовувати можливості завантаження. У місті або за містом Новий 500L Cross – ідеальний компаньйон для подорожей всією родиною. Автомобіль легко доставить маленькі задоволення і великі радості життя разом, завдяки просторому, правильної форми багажника на 455 літрів.

Технологічні рішення для більших емоцій

Технологічні рішення для більших емоцій

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції.

У комплект 500L входять новітні пристрої. Apple CarPlay, найрозумніший і найкращий спосіб використовувати ваш iPhone і Siri в автомобілі, доступний за допомогою сенсорного екрану UconnectTM HD LIVE.

Android AutoTM, простий спосіб використовувати ваш Android в автомобілі, завдяки зручній взаємодії з тими, хто вам потрібен, через сенсорний екран UconnectTM HD LIVE.

Новий 500L Cross завжди на зв’язку з людьми, з якими ви спілкуєтеся. Все просто у вас під рукою. Ви будете контролювати режим руху за допомогою перемикача режимів: «Normal» (Звичайний), «Traction +» (Режим тяги) або «Gravity Control» (Гравітаційна стабілізація).

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті