Fiat 500 MIrror: ще більше технологій і можливостей зв’язку

Fiat 500 MIrror: ще більше технологій і можливостей зв’язку

На додаток до 60-ї річниці Fiat 500, у 2017 році відбудеться також дебют Fiat 500 Mirror, нової версії, розрахованої на покоління Міленіуму, яке любить нові технології і хоче водити автомобіль, який завжди знаходиться на зв’язку і насичений контентом. У стандартну комплектацію на 500 Mirror входить сенсорний екран UconnectTM 7″ HD LIVE з Bluetooth, порти USB-AUX IN і вбудовані елементи керування на шкіряному рульовому колесі. Більш детальна і докладна інформація доступна на регіональних вебсайтах.

Найцікавішим нововведенням є впровадження новітньої системи інтеграції смартфонів на моделях 500 Mirror і MY17, вперше в лінійці Fiat. Це означає, що користувачі можуть отримати доступ до основних програм своїх смартфонів безпосередньо на 7-дюймовому екрані системи UconnectTM, вбудованому в центральну консоль. Fiat 500 MY2017 доповнений важливою технологією і функціями забезпечення безпеки, такими як обмежувач швидкості (в базовій комплектації на всій лінійці), круїз-контроль і датчик світла і дощу (на замовлення).

Завдяки підтримці Apple CarPlay, більш розумного і безпечного способу використання вашого iPhone в автомобілі, водії можуть отримувати напрямки маршруту, оптимізовані виходячи з умов руху, здійснювати і приймати дзвінки, отримувати текстові повідомлення та слухати музику, при цьому послаблюючи уваги до дороги.

Інтеграція з Android Auto також дозволяє водіям керувати контентом і основними додатками свого пристрою безпосередньо з водійського місця, отримувати вказівки, робити дзвінки, відправляти та отримувати повідомлення і слухати музику, і все це в повній безпеці.

Новий 500 Mirror доступний в двох комплектаціях: хетчбек і кабріолет. У лінійку двигунів входять 1,2-літровий 69-сильний бензиновий двигун і двигун 0.9 TwinAir 85 к.с . Витрата палива у останнього всього 3,8 літра на 100 км, а викиди CO2 нижче 90 г/км в комбінованому циклі.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті