Fiat New 500 отримує нагороду Red Dot Award 2020

Fiat New 500 отримує нагороду Red Dot Award 2020

Церемонія нагородження Red Dot Awards 2020 пройшла онлайн. Fiat New 500 отримав нагороду в категорії «Design Concept», одну з трьох конкурсу «Red Dot Design Award». Бажані нагороди були вручені міжнародним журі, що складається з 21 найбільш відомих професіоналів в області дизайну в світі. Новий міський автомобіль Fiat отримав нагороду за відмінний унікальний дизайн і здатність виділятися серед конкурентів. У 2019 таку ж нагороду отримав концепт Fiat Centoventi.

Олів’є Франсуа, президент Fiat Brand Global, зазначив: «Отримання нагороди Red Dot Award наповнює мене гордістю, бо 500 завжди йде в ногу з часом. Він змінюється, коли змінюються соціальні потреби. Те ж саме відбулося і з третім поколінням 500-го, оскільки очікується, що воно буде відповідати новим вимогам людей до мобільності. Fiat New 500 був задуманий, спроектований і побудований в Італії з автентичністю продукту, виготовленого з любов’ю в домашніх умовах. З самого початку проект New 500 переповнив весь бренд Fiat своїм позитивом, привносячи в нього енергію і творчість. Ця італійська творчість, яка зарекомендувала себе на основі 63-річної історії і успіхів, привела до створення абсолютно нового, повністю електричного, високотехнологічного і підключеного автомобіля, але завжди 500-го: приголомшливого, харизматичного і стильного зі здатністю надихати на зміни, стати об’єктом прагнення до мобільності з нульовим рівнем викидів в чистому стилі Dolcevita».

Об’єкт бажання в неповторному стилі 500. У той час, коли очікується, що мобільність буде більш екологічною, підключеною і автономною, з усе більш строгими правилами, третє покоління Fiat 500 знову виходить на перший план, приносячи з собою весь свій дизайн і задоволення від водіння . Це не просто революція, це «реінкарнація» духу, здатного надихнути на оновлення. Насправді, для справжньої революції недостатньо норм і правил, необхідно щось культове і красиве: новий Fiat 500.

За словами Клауса Буссе, глави відділу дизайну FCA в країнах Європи, Близького Сходу і Африки: «Наша мета при створенні Fiat New 500 полягала в створенні електромобіля з душею, в дизайні якого яскраво виражений італійський підхід до стилю і відчуття, що можна побачити в скульптурному тренді Нового 500, в його «очах» – фарах – і в його інтер’єрі. Ми хотіли створити унікальний продукт, що виражає італійський дух того, як Італія як нація і Fiat як бренд можуть творити сьогодні. Отримання нагороди «Red Dot Award»велика честь для всієї команди, яка працювала над проектом New 500».

Премія «Red Dot Design Award» з’явилася в 1955 році і згодом стала однією з найпопулярніших нагород в світі промислового дизайну. Нагорода «Red Dot Design Award», розділена на три великі категорії (дизайн продукту, комунікаційний дизайн і концептуальний дизайн), охоплює всі компанії, де дизайну приділяється велика увага. Міжнародне журі, що складається з незалежних дизайнерів, викладачів і журналістів, оцінює проекти за такими критеріями, як інновації, формальна якість, функціональність і стійкість. В цьому році було отримано понад 4100 заявок з 52 країн, 187 з цих проектів отримали нагороди.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті