Fiat Tipo долає рубіж в 500 000 проданих автомобілів

Fiat Tipo долає рубіж в 500 000 проданих автомобілів

Fiat Tipo під номером 500 000 був виготовлений сьогодні на заводі в Бурсі, в Туреччині. Зокрема, цій віхою став автомобіль Tipo 5Door Sport, оснащений двигуном 1.6 Multijet DCT потужністю 120 к.с. з вражаючою червоною лівреєю Red Passion в поєднанні з контрастним чорним дахом і новим інтер’єром Total Black. Цей орієнтир підтверджує успіх моделі, яка є ключовим гравцем в своєму сегменті в Італії і входить в топ-10 в чотирьох європейських країнах, а також є другим за глобальністю автомобілем марки Fiat, причому більше 70% автомобілів продається за межами Італії.

Якщо продані одиниці автомобіля-попередника, випущеного в 1988 році, об’єднати з автомобілями поточної версії, загальний обсяг виробництва складе більше 2 100 000 одиниць. Протягом понад тридцяти одного року ця цифра є конкретним доказом того, наскільки споживачі цінують вроджену здатність бренду Fiat завжди забезпечувати найвищий рівень зручності і простору за ціною, яка не має аналогів в своєму сегменті. А як показує недавній рекламний фільм, «мати краще не завжди означає платити більше».

Нова лінійка Tipo включає три варіанти кузова (4-Doors, 5-Doors і Station Wagon) і чотири рівні комплектації (Street, Mirror, новий S-Design і Sport), здатні задовольнити запити самих різних вікових груп, смаків і потреб в мобільності. S-Design і Sport призначені для молодої, динамічної клієнтури, яка шукає сильну індивідуальність і спортивний характер в своєму автомобілі, всі особливості якого підняті до особливо високих рівнів в комплектації Sport. Модель «Mirror» задумана для клієнтів, яким необхідний простір і модульність, і які хочуть бути завжди на зв’язку, а «Street» ідеально підходить для молодих людей, які хочуть насолодитися всім привабливим стилем, місткістю і комфортом, якими по праву славиться сім’я Tipo. Іншими словами, модель втілює в собі відмінні риси бренду Fiat: практичність, простота і індивідуальність. Ось чому кожен з 500 000 автомобілів, випущених Tipo, є свого роду одягом за індивідуальним замовленням, який здатний задовольнити в сфері мобільності потреби і смаки кожного клієнта.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті