Проект «Європейський тур Fiat 500» торжествує на «NC Awards»

Проект «Європейський тур Fiat 500» торжествує на «NC Awards»

Минулого тижня в Мілані, в театрі Ельфо Пуччіні, відбулася церемонія нагородження «NC Awards», конкурсу, створеного видавничою компанією ADC Group, для оцінки комплексності і всеосяжності реклами в Італії. Щороку склад журі об’єднує найважливіші імена в світі маркетингу і комунікацій. На престижному заході переміг проект «The Fiat 500 Forever Young Experience», вигравши в категоріях «Краща подія» і «Кращий партизанський маркетинг».

Тур на даний день виграв 11 трофеїв, як національних, так і міжнародних, включаючи недавній «GrandPrix 2018».

Створений агентством Ideal, проект відтворює в трьох містах – Каннах, Монако і Мадриді – атмосферу 1957 року, щоб відзначити 60-річчя Fiat 500, справжнісіньку «подорож у часі». Кожен етап туру був прив’язаний до місцевої культури і обраних місць, і приголомшливо завершився в Мадриді завдяки майже ста акторам і костюмованим статистам, чарівним магазинам в стилі тієї епохи, що представляли деякі блискучі досягнення «Made in Italy» в моді, харчуванні і дизайні, та історичним екземплярам Fiat 500.

Незаперечним героєм на всіх етапах проекту «Fiat 500 Forever Young Experience» стала спеціальна серія Fiat 500, присвячена 60-ій річниці. Як кінозірка, він парадно пройшов по набережній в Каннах – французькому місті, відомому своїм Міжнародним кінофестивалем, де його вітали тисячі туристів. Такі ж вітання він отримав на колоритній Віденській площі в Мюнхені, одному з найвідоміших місць в баварській столиці, завдяки невеликому постійному ринку та прилеглій пивоварні Hofbräuhaus. Потім більше семи тисяч відвідувачів заповнили жваві вулиці Калье Хорхе Хуан і Калье-де-Серрано, одного з головних міських розважальних центрів в Мадриді, «висвітлюючи» його спалахами своїх камер і смартфонів, щоб закарбувати автомобіль, випущений в обмеженому і пронумерованому випуску, а також грандіозну постанову, присвячену нестаріючому італійському символу.

Той же теплий прийом отримав новий 500 Collezione, який кілька днів тому завершив в Мадриді європейське турне, пройшовши перед цим через Мілан, Лондон, Берлін і Париж, тобто міжнародні столиці моди, стилю і мистецтва. На цих престижних «подіумах» і був представлений 500 Collezione, тридцятий зі спеціальних випусків, що мали місце протягом останніх 11 років. Втім, Fiat 500 завжди був «тренд-сетером», який, не втрачаючи своєї ідентичності, зміг переосмислити себе, зв’язавши себе з культовими брендами – від моди до розкішних яхт, від мистецтва до світу спорту, створюючи таким чином спеціальні, дійсно унікальні версії для завоювання територій незвичайних для міського автомобіля. Ці престижні серії включають в себе деякі випуски як данину поваги символу будинку Fiat, наприклад 500-60th e Anniversario, з якими в минулому році відзначалося 60-річчя маленької великої машини.

Будучи запущеним в 1957 році і затвердившись протягом багатьох років в якості символу масової моторизації, Fiat 500 отримав друге народження в 2007 році, коли він дебютував у новій моделі, яка швидко стала світовим явищем. Це демонструють більш ніж 2 мільйони екземплярів, які були продані в більш ніж 100 країнах світу, причому 80% обсягів реалізовані за межами Італії. Успіх, завдяки якому 500-й* став номером 1 в Європі в своєму сегменті починаючи з 2013 року. Результат підтвердився в першому кварталі 2018 року в зв’язку з лідерством на 9 ринках (Великобританія, Іспанія, Бельгія, Швейцарія, Португалія, Австрія, Угорщина, Хорватія і Словенія) і входженням в трійку лідерів в 7 інших країнах (Італія, Німеччина, Франція, Швеція , Словаччина, Румунія і Болгарія). Зростання, яке не знає зупинок, адже у тому ж першому кварталі 2018 року і на одинадцятому році життя, 500-й знову побив свій рекорд з більш ніж 74 000 екземплярами, проданими в Європі.

* Всі версії Fiat 500 і Abarth 500

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті