Шоу модельного ряду Fiat на площах Турина під світловими інсталяціями «Luci d’Artista»

Шоу модельного ряду Fiat на площах Турина під світловими інсталяціями «Luci d’Artista»

Шоу модельного ряду Fiat проходить на Фестивалю світла «Luci d’Artista» (Вогні художника), виставки сучасного мистецтва під відкритим небом, яка щороку, з жовтня по січень, висвітлює площі і вулиці Турина, створюючи типову різдвяну атмосферу.

Автомобілі цієї лінійки фактично були увічнені в сценографічному контексті світлових інсталяцій сучасних художників з усього світу.

«Tappeto Volante» («Килим-самоліт») Даніеля Бурена, на площі Палаццо ді Чітта, знайшов своє відображення у другій спеціальній серії року, присвяченій світовій моді – Fiat 500 Collezione в двобарвній фірмовій розмальовці Bicolore Brunello, що нагадує кольори осені в Італії.

Fiat 500 Collezione розташований під килимом із сталевих тросів з червоними, білими і синіми кубиками, який перетворюється в свого роду літаючий килим, підвішений в повітрі. Видимий в будь-який час доби, це приклад того, як мистецтво може стати дорогим елементом міського оздоблення, а ікона вдома Fiat сама стає твором мистецтва. Крім Fiat 500, в тій же інсталяції, були також увічнені новий 500X, новий 500L і 124 Spider в лабіринті квітів і кутів нахилу, зробивши площу унікальним подарунком до Різдва.

Версія Cortina Grey нового спеціального видання Fiat 500 Collezione блищала під «Giardino Barocco Verticale» (Вертикальний сад в стилі бароко) від Річі Ферреро на вулиці Віа Альфьєри. Вогні освітлюють стіни та підлогу і утворюють подвійну різдвяну ялинку, що створює чарівну атмосферу, майже як на показі мод, що ідеально гармонує з характером виставленої моделі.

Робота «Vento solare» (Сонячний вітер) від Луїджі Нерво на площі Пьяццетта Молліно складається з клаптиків світла і неба, які виглядають як сонце і його промені, ідеальне місце, де перетинаються один з одним круговими рухами найпопулярніші міські автомобілі в Європі – Fiat 500 і Fiat Panda, ікони групи Fiat.

«Amare le differenze» («Любити відмінності») від Мікеланджело Пістолетто – це світлова інсталяція на площі Пьяцца делла Републіка, яка послужила фоном для фотографій модельного ряду. Барвисті написи з різними повідомленнями – повідомленнями про мир, повідомленнями для різних культур, які співіснують. І перед цими повідомленнями вишикувалися кольорові автомобілі лінійки Fiat, що продаються в багатьох країнах світу таким різним покупцям.

Послання миру, перекладене багатьма мовами, на яких Fiat розмовляє по всьому світу.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті