Шоу модельного ряду Fiat на площах Турина під світловими інсталяціями «Luci d'Artista» - FCA Importers - Fiat

Новини

Шоу модельного ряду Fiat на площах Турина під світловими інсталяціями «Luci d’Artista»

18 December 2018

181214_Fiat_HP_500_Collezione_Luci_Artista_new

Шоу модельного ряду Fiat проходить на Фестивалю світла «Luci d’Artista» (Вогні художника), виставки сучасного мистецтва під відкритим небом, яка щороку, з жовтня по січень, висвітлює площі і вулиці Турина, створюючи типову різдвяну атмосферу.

Автомобілі цієї лінійки фактично були увічнені в сценографічному контексті світлових інсталяцій сучасних художників з усього світу.

«Tappeto Volante» («Килим-самоліт») Даніеля Бурена, на площі Палаццо ді Чітта, знайшов своє відображення у другій спеціальній серії року, присвяченій світовій моді – Fiat 500 Collezione в двобарвній фірмовій розмальовці Bicolore Brunello, що нагадує кольори осені в Італії.

Fiat 500 Collezione розташований під килимом із сталевих тросів з червоними, білими і синіми кубиками, який перетворюється в свого роду літаючий килим, підвішений в повітрі. Видимий в будь-який час доби, це приклад того, як мистецтво може стати дорогим елементом міського оздоблення, а ікона вдома Fiat сама стає твором мистецтва. Крім Fiat 500, в тій же інсталяції, були також увічнені новий 500X, новий 500L і 124 Spider в лабіринті квітів і кутів нахилу, зробивши площу унікальним подарунком до Різдва.

Версія Cortina Grey нового спеціального видання Fiat 500 Collezione блищала під «Giardino Barocco Verticale» (Вертикальний сад в стилі бароко) від Річі Ферреро на вулиці Віа Альфьєри. Вогні освітлюють стіни та підлогу і утворюють подвійну різдвяну ялинку, що створює чарівну атмосферу, майже як на показі мод, що ідеально гармонує з характером виставленої моделі.

Робота «Vento solare» (Сонячний вітер) від Луїджі Нерво на площі Пьяццетта Молліно складається з клаптиків світла і неба, які виглядають як сонце і його промені, ідеальне місце, де перетинаються один з одним круговими рухами найпопулярніші міські автомобілі в Європі – Fiat 500 і Fiat Panda, ікони групи Fiat.

«Amare le differenze» («Любити відмінності») від Мікеланджело Пістолетто – це світлова інсталяція на площі Пьяцца делла Републіка, яка послужила фоном для фотографій модельного ряду. Барвисті написи з різними повідомленнями – повідомленнями про мир, повідомленнями для різних культур, які співіснують. І перед цими повідомленнями вишикувалися кольорові автомобілі лінійки Fiat, що продаються в багатьох країнах світу таким різним покупцям.

Послання миру, перекладене багатьма мовами, на яких Fiat розмовляє по всьому світу.

Останні новини від Fiat