З конвеєра зійшов 2-мільйонний Fiat 500

З конвеєра зійшов 2-мільйонний Fiat 500

Сьогодні на заводі в Тихи в Польщі був зроблений двохмільйонний Fiat 500. Це Fiat 500C Collezione в ексклюзивній двокольоровому біло-сірому забарвленні Primavera оснащений блискучим двигуном TwinAir Turbo 85 к.с . Він буде продаватися в Італії. Нова спеціальна серія святкує вічний стиль і дизайн 500, його знаменитий знаковий статус і його модний стиль з новими поєднаннями кольорів і матеріалів і чудовим стилем. Він поставляється з насиченим обладнанням в базовій комплектації, таким як 16-дюймові диски, хромовані вставки, сіра/біла /сіра лінія краси і логотип з курсивом «Collezione» на задніх дверях.

Виробництво двохмільйонного автомобіля – гордий новий рубіж в чудовій історії успіху. Великий маленький знаковий Fiat продається в більш ніж 100 країнах світу. Більше 80 відсотків продажів знаходяться за межами Італії, і протягом п’яти років він став бестселером в Європі в своєму сегменті *, з часткою ринку 14,6% в кінці 2017 року. Крім того, на одинадцятому році в Європі було продано майже 60 000 автомобілів в третьому кварталі 2018 року – рекордний показник для нинішнього 500-го. Знову ж таки, в першому кварталі 2018 року 500-й був лідером ринку в дев’яти країнах (Великобританія, Іспанія, Бельгія, Швейцарія, Португалія, Австрія, Угорщина, Хорватія і Словенія) і був в трійці кращих в семи інших (Італія, Німеччина, Франція , Швеція, Словаччина, Румунія і Болгарія).

30 спеціальних випусків, випущених за останні 11 років, з урахуванням як Fiat, так і Abarth, є одним із секретів безперервного успіху Fiat 500. Fiat 500 завжди був законодавцем моди, який, залишаючись вірним собі, з часом переосмислювався в різноманітних спеціальних випусках, створених для вивчення незвичайних для city car сфер застосування – від моди і розкішних яхт до засобів зв’язку. У цей контекст вписується і новий Fiat 500 Collezione, нова данина поваги знаковій моделі компанії Fiat, що не відстає від моди і з’явився після обмежених випусків, якими було відзначено його 60-річчя – 500-60 і Anniversario.

Fiat 500 вперше був представлений в 1957 році, і з тих пір продано більше шести мільйонів автомобілів. Ці ключові цифри говорять про його міцне становище в колективній уяві, а також на автомобільній сцені. Протягом всього часу він залишався актуальним для різних поколінь автолюбителів. Це емблема масової моторизації і продукт реальної соціальної значущості. Не випадково, автомобіль з серії F 500, що випускався з 1965 по 1972 рік, який був найпопулярнішою версією за всі часи, був введений в постійну колекцію MoMA, знаменитого Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Виробництво знакового Fiat на заводі в Тихи почалося в 2007 році, коли була запущена нова модель. У тому ж році автомобіль став першим city car в світі, удостоєним титулу «Автомобіль року», також і завдяки високій якості виробництва. Виробляючи щорічно більше 200 тисяч екземплярів Fiat і Abarth, сьогодні цей польський завод є однією з найбільш передових промислових компаній FCA в світі, будучи одним з перших заводів, які отримали сертифікацію Gold в рамках програми World Class Manufacturing..

*( Версії Fiat і Abarth в цілому)

Турин, 10 травня 2018 р.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті