Skip to content Skip to navigation
PCP OFFERS
New (500)RED
PCP OFFERS

New (500)RED

З внеском у фіатний депозит у розмірі 700 фунтів стерлінгів, 4,9% річних представників*

*Застосовуються положення та умови

PCP OFFERS

New (500)RED

З внеском у фіатний депозит у розмірі 700 фунтів стерлінгів, 4,9% річних представників*

*Застосовуються положення та умови

Умови та умови Умови

* Пропозиція доступна для нового Fiat 500 Electric MY22, замовленого з 01.01.22 по 31.03.22 і зареєстрованого до 30.06.22. Термін 36 місяців. Необхідний депозит від клієнта не менше 17%. Показана модель — це новий Fiat 500 Electric 87 кВт ЧЕРВОНИЙ 42 кВт·год з опціями (ЧЕРВОНЕ за ЧЕРВОНОЮ фарбою за 450 фунтів стерлінгів), що збільшить депозит клієнта до 19%. Внесок Fiat Deposit Contribution залежить від діапазону і доступний лише разом із Fiat i-Deal PCP. Необов’язковий остаточний платіж залежить від версії. За допомогою Fiat i-Deal PCP ви можете повернути транспортний засіб замість здійснення останнього платежу. Він має бути в хорошому стані, і якщо ви перевищите узгоджений річний пробіг, з вас стягуватиметься 6 пенсів за милю за перевищення 6000 миль на рік. у цих прикладах. Залежно від статусу. Можуть знадобитися гарантії. Застосовуються T&Cs. Лише роздрібні продавці, які беруть участь. Fiat Financial Services, PO Box 4465, Slough, SL1 0RW.

 

Логотип

*Вказана ціна продажу транспортного засобу розраховується шляхом віднімання гранту на автомобіль HM Plug-In у розмірі 1500 фунтів стерлінгів від ціни на дорозі. Показана продажна ціна транспортного засобу є лише приблизною кінцевою ціною придбання автомобіля. Ця ціна продажу транспортного засобу враховує оцінку можливого стимулу/податкової вигоди, пов’язаної з придбанням клієнтом електричного легкового автомобіля. Національні та місцеві пільги/заохочення можуть змінюватися, будь ласка, завжди перевіряйте офіційні веб-сайти компетентних органів. Вибраний офіційний роздрібний дилер FCA надасть точну ціну придбання транспортного засобу, включно з усіма заохочувальними/податковими пільгами, під час замовлення.

Ми залишаємо за собою право змінювати ціни на продукти чи послуги без попередження. Щоб отримати найновішу інформацію, зверніться до свого місцевого продавця.

Altre Promozioni