Skip to content Skip to navigation

  ГАРАНТОВАНІ РОЗВАГИ НА БОРТУ

  INFOTAINMENT

  Fiat E-Doblò може похвалитися найсучаснішою інформаційно-розважальною системою з 8-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм*. Крім того, сумісність з Apple CarPlay та Android Auto™ дозволяє вам залишатися на зв'язку зі своїм смартфоном безпечно і не відволікаючись.

  *доступно як опція

  APPLE CARPLAY 

  CarPlay - це найшвидший і найбезпечніший спосіб під'єднання до вашого iPhone під час руху. Він надає все необхідне безпосередньо на дисплеї радіоприймача. Ви можете отримувати вказівки, телефонувати, надсилати повідомлення та слухати музику, не відволікаючись від дороги. CarPlay інтегрує голосовий помічник Siri, а також працює за допомоою ручок та кнопок на кермі, сенсорними панелями або сенсорними екранами. Всі програми, сумісні з CarPlay, були розроблені таким чином, щоб забезпечити простий та інтуїтивний доступ до них, не відволікаючись від дороги.

  Натисніть тут, щоб дізнатися про сумісні пристрої.

  CarPlay, iPhone та Siri є зареєстрованими товарними знаками компанії Apple Inc.

  ANDROID AUTO™ 

  Легко та безпечно отримуйте доступ до свого контенту або використовуйте Карти Google та Google Play Music, перебуваючи за кермом. Android Auto™ відображає всі ваші сумісні програми на екрані магнітоли. Ви можете інтуїтивно отримати доступ до всіх функцій за допомогою голосових команд, кнопок на кермі або сенсорного екрану.

  Google, Google Play, Android Auto та Waze є товарними знаками компанії Google LLC.

  Щоб використовувати Android Auto на автомобільному дисплеї, вам потрібен автомобіль, сумісний з Android Auto, телефон з Android 5.0 або новішої версії та додаток Android Auto. Автомобіль з підтримкою Android Auto, телефон Android з Android 5.0 або новішої версії та додаток Android Auto.

  Натисніть тут, щоб знайти сумісні пристрої