Skip to content Skip to navigation

Електромобільність

Ласкаво просимо до Fiat Hub, присвяченого електромобільності.
Дізнайтеся, що означає обрати електромобіль, розвійте всі свої сумніви та відкрийте для себе переваги та екобонуси, зарезервовані для власників електромобілів.

Новий 500

Ікона, яка надихає на зміни з 1957 року, тепер готова вести вас у наступне десятиліття з новими функціями, унікальними у своїй галузі.

Дізнайтеся більше
Сталий розвиток винагороджує вас

Новий 500 è це перший автомобіль, який винагороджує ваш стиль водіння завдяки системі KIRI. Чим більше кілометрів ви проїжджаєте, тим більше монет FIAT e.Coins ви збираєте у своєму цифровому гаманці і тим більше екологічних продуктів та аксесуарів ви можете вибрати.

Автономність і зарядження

«Скільки автономності я матиму?» «Скільки часу потрібно для підзарядження електромобіля?» «Де знайти публічні зарядні станції?» Відповіді на ці та інші питання ви знайдете на спеціальній сторінці.

Дізнайтеся більше

Стимули та Ecobonus

Від стимулів Ecobonus для купівлі до економії на податках та до пільг на паркування, але не тільки: відкрийте для себе всі переваги для електромобілів у вашому регіоні.
Дізнайтеся більше

Водіння електромобіля і обслуговування

Найкращі характеристики та інноваційні технології є основою електромобілів, які революціонізують наше уявлення про мобільність. Дізнайтеся більше про водіння електромобіля та про те, наскільки простіше і вигідніше його обслуговування
Дізнайтеся більше