Skip to content Skip to navigation

Сталий розвиток винагороджує вас

Guida la Nuova 500 e accumuli Monete KIRI.

Керуйте Новим 500 і збирайте електронні монети FIAT

З Новим 500 чим більше ви їздите, тим більше заробляєте. Виберіть електричне водіння та заробляйте FIAT e.Coins<.strong> завдяки інноваційній пропозиції Fiat.

KIRI, перша екологічна цифрова валюта.

FIAT e.Coins, la prima moneta digitale eco-friendly

Новий 500 винагороджує ваш стиль водіння завдяки KIRI. FIAT e.Coins - це перша екологічна цифрова валюта. Це символ світу, який змінює перспективи, де водіння майбутнього покращує ваше сьогодення.

Екологічне водіння винагороджує вас
Електричне та екологічне водіння винагороджує вас

Чим більше кілометрів ви проїжджаєте з New 500, тим більше монет FIAT e.Coins ви отримуєте. Завдяки додатку FIAT ви можете перевірити свій цифровий гаманець, отримати доступ до порталу KIRI та негайно використати свої e.Coins. На вас чекає ексклюзивний асортимент екологічно чистих продуктів та вигідних пропозицій. Дізнайтеся, що ми придумали, щоб винагороджувати ваш екологічний вибір щодня! (*).


*Ця ініціатива діє лише в основних європейських країнах для нових автомобілів 500e, оснащених новою інформаційно-розважальною системою Uconnect 5 та блоком Uconnect Box з підключеними сервісами. Програму призів підтримує KIRI. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з правилами, опублікованими на сайті: www.kirimarket.com