Skip to content Skip to navigation

Torino, 1899

Історія одного з найбільш довгоживучих брендів у світі.

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ІСТОРІЮ

Ікона італійської мобільності

Абревіатура F.I.A.T. розшифровується як Fabbrica Italiana Automobili Torino, але ім'я FIAT означає набагато більше. Заснована в 1899 році, компанія, що базується в Турині, з роками стала символом робітничого класу Італії, підприємством, яке назавжди змінило країну та історію глобальної мобільності. Особистість сім'ї Аньєллі, геній і дизайнерське бачення Данте Джакоза та далекоглядність Вітторіо Валлетти. Експансія в Сполучені Штати і Росію, а також присутність в Турині з компаніями Lingotto і Mirafiori. Найперший Fiat 3 1/2 HP, незабутній «Topolino», культовий 500, а також інші віхи мобільності, такі як 600, 124 і Panda. Зростання компанії, злиття та поглинання. Понад 120 років подій, особистостей, еволюції логотипу компанії і, звичайно ж, автомобілів: довга історія, розказана на сайті FCA Heritage.

Послуги

FCA Heritage пропонує власникам і
колекціонерам старовинних автомобілів Fiat широкий
спектр послуг, що надаються безпосередньо
материнською компанією.

Отримайте виробничі дані вашого автомобіля,
які зберігаються в реєстрах, що ведуться в
Centro Storico Fiat, запросивши
Сертифікат походження.
Довірте свій вінтажний Fiat команді експертів
FCA Heritage, щоб підтвердити його оригінальність
за допомогою Сертифікату автентичності
або для проведення ремонтно-реставраційних робіт.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ПОСЛУГИ
 
 

Перезавантажені творцями

Вінтажні Fiat, що належать колективній уяві, віднайдені, відреставровані та сертифіковані експертами FCA Heritage, повертаються на ринок в обмеженій кількості.

Станьте власником вінтажного Fiat, про який ви завжди мріяли, придбавши його безпосередньо у материнської компанії. Відкрийте для себе автомобілі, які зараз доступні в автосалоні «Reloaded by Creators»