МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Що чекає нас у майбутньому?
Свобода їхати куди завгодно, залишаючись на зв’язку з усім, що вам дорого. З новим 500X Cross майбутнє настало вже зараз

Uconnect™ 7” HD LIVE DAB

Відправляйтеся в наступне прекрасна пригода. З системою Uconnect™ 7″ HD LIVE в базовій комплектації ваші друзі, ваші плей-листи і ваші карти будуть на відстані одного кліка.
У базовій комплектації на CityCross – Радіо DAB (цифрове аудіо мовлення).

Система Uconnect™ 7″ HD Nav LIVE – це базова комплектація Trim Cross з картами TomTom для оновлень дорожнього руху і погоди, щоб отримувати повідомлення про наявність камер контролю швидкості або нещасних випадків на маршруті. Інтегрована з Apple CarPlay і Android Auto™, а також з радіо DAB (цифрове аудіомовлення)

Apple CarPlay

Навіщо мати найновіший iPhone, якщо ви не можете користуватися ним, коли захочете? Apple CarPlay – це найрозумніший і найбезпечніший спосіб використання iPhone в автомобілі, тому ви можете отримувати вказівки, телефонувати, відправляти та читати повідомлення та відтворювати музику без відволікань.

Android Auto™

Музика, програми та багато іншого. За допомогою Android Auto™ ваші програми з’являться на екрані 500X Cross із простим та зручним інтерфейсом, організованим на сторінках, що легко читаються.

Mopar® Map Care

Світ продовжує змінюватися. Ви можете бути в курсі. Завдяки Mopar® Map Care (послуга, яка надається безкоштовно протягом перших трьох років), ви можете автоматично оновлювати карти свого навігатора.

Mopar® Connect

Завдяки технології Mopar® Connect, що має нове покоління, ви піклуєтеся про те, що завжди під рукою, де б ви не знаходилися.

Ви знаєте, де ви припарковані, ви можете дистанційно замикати та відмикати двері, і ви можете отримувати сповіщення про всі рухи авто та поточну швидкість.

Більше того, натискаючи сповіщення на телефоні, ви можете бути впевнені, що не забуваєте все важливе всередині.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті