ТЕХНОЛОГІЯ ТА БЕЗПЕКА

Насолоджуйтесь своїми пригодами в цілковитій безпеці. Обладнані самими інноваційними технологіями водіння, з 500X ви готові до поїздки в будь-яких умовах.

СИСТЕМА SPEED ADVISOR

Відрегулювати швидкість одним натисканням? Сьогодні ви це можете. Система Speed Advisor з функцією розпізнавання дорожніх знаків визначає поточний межа швидкості і дозволяє швидко і безпечно регулювати швидкість руху.

КОНТРОЛЬ СМУГИ РУХУ

Ви відволіклися? Немає проблем. За допомогою системи Lane Assist ваш 500X Cross попередить вас, якщо ви випадково вийшли зі своєї смуги руху.

СИСТЕМА SAFETY DISTANCE MANAGER

Забудьте про необхідність постійно регулювати швидкість. За допомогою адаптивного круїз-контролю виберіть швидкість, і 500X буде утримувати і адаптувати її відповідно до автомобіля попереду вас.

АВТОНОМНЕ АВАРІЙНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Не бійтеся раптових перешкод. З системою Autonomous Emergency Brake ваш 500X розпізнає присутність автомобілів попереду вас і готовий застосувати автоматичне екстрене гальмування, якщо це необхідно.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН

З 500X, сліпі зони перестають бути проблемою, тому що система перевіряє наявність інших транспортних засобів в найбільш критичних місцях і попереджає вас про це за допомогою вогнів на дверних дзеркалах заднього виду.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕНЯ ПРО ОБ'ЄКТИ, ЩО РУХАЮТЬСЯ В ПОПЕРЕЧНОМУ НАПРЯМКУ ЗЗАДУ

Пильне око на дорозі, навіть при русі заднім ходом. Система Rear Cross Path Detection може визначати транспортні засоби та об’єкти, які рухаються перпендикулярно вашому шляху, і сповіщати вас про їхню наявність за допомогою звуків і значків на панелі приладів.

ПЕРЕДНІ І ЗАДНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

Легше паркуватися в місті або за містом? З переднім і заднім паркувальними датчиками, які попереджають вас про перешкоди, відповідь проста. У будь-якому місці!

6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Найкраще, в тому числі і з точки зору пасивної безпеки. 500X Cross і City Cross мають шість подушок безпеки, щоб ви завжди були в безпеці на борту.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті