МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Що чекає нас у майбутньому?

Свобода їхати куди завгодно, залишаючись на зв’язку з усім, що вам дорого. З новим 500X майбутнє настало вже зараз

Хто твій найкращий союзник у водінні? Ваш 500X. Насолоджуйтесь UconnectTM 7 “HD LIVE, відповідайте на дзвінки, обмінюйтеся повідомленнями, слухайте улюблені плейлисти і насолоджуйтеся один пропонує кращі якості радіозв’язку з DAB в стандартній комплектації і навігаційною системою в якості опції. Система підтримує CarPlay і сумісна з Android AutoTM, тому ви можете використовувати всі додатки на своєму смартфоні в цілковитій безпеці.

Uconnect™ 7” HD LIVE

Хто твій найкращий союзник у водінні? Ваш 500X. Насолоджуйтесь системою Uconnect™ 7″ HD LIVE, відповідайте на дзвінки, обмінюйтеся повідомленнями, слухайте улюблені плейлисти і насолоджуйтеся один пропонує кращі якості радіозв’язку з радіо DAB в базовій комплектації і навігаційною системою в якості опції. Система підтримує CarPlay і сумісна з Android Auto™, тому ви можете використовувати всі додатки на своєму смартфоні в цілковитій безпеці.

Apple CarPlay

Навіщо купувати останній iPhone, якщо ви не можете використовувати його, коли хочете? Apple CarPlay – це найрозумніший і безпечний спосіб використовувати ваш iPhone в автомобілі, щоб ви могли отримувати вказівки, здійснювати дзвінки, відправляти і читати повідомлення і відтворювати музику без перешкод.

Натисніть тут, щоб вивчати досліджувати сумісні пристрої.

CarPlay, iPhone та Siri є зареєстрованими торговими марками Apple Inc.

Android Auto™

Музика, програми та багато іншого. З Android Auto™ ваші програми будуть відображатися на екрані 500X з простим і зручним інтерфейсом, організованим на сторінках, які легко читати.

Натисніть тут, щоб вивчати досліджувати сумісні пристрої.

Android, Android Auto™, Google Play та інші є зареєстрованими торговими марками Google Inc.

Mopar® Map Care

Світ постійно змінюється. Ви можете не відставати. З Mopar® Map Care (послуга надається безкоштовно протягом перших трьох років) ви можете автоматично оновлювати карти вашого навігатора.

Mopar® Connect

Завдяки технології наступного покоління Mopar® Connect ви завжди будете під рукою, де б ви не знаходилися. Ви знаєте, де припаркований автомобіль, ви можете дистанційно замикати і відмикати двері, і ви можете отримувати повідомлення про всі його рухи і поточну швидкість. Більш того, за допомогою push-повідомлень на вашому телефоні ви можете бути впевнені, що не забудете нічого важливого всередині.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті