Skip to content Skip to navigation

  TIPO CROSS

  Щоб мати великий дух Cross, потрібно бути одночасно найсильнішим і найсміливішим. Cross - це найексклюзивніша та найповніша версія Fiat Tipo, вершина модельного ряду, яка поєднує в собі максимальний комфорт та технології, не забуваючи при цьому про спортивність.
  НАТХНЕНИЙ ЛЮДСЬКОЮ ПРИРОДОЮ

  СІМ'Я - НАШЕ НАТХНЕННЯ

  (RED) та Fiat - унікальна співпраця, створена для боротьби з надзвичайними ситуаціями у сфері охорони здоров'я та пандеміями загалом шляхом придбання автомобіля Fiat (Tipo)RED Family. (RED) - це організація, яка підтримує глобальні надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров'я, такі як СНІД та COVID: щоразу, коли ви обираєте продукт (RED), ваша покупка призводить до пожертви у глобальний фонд для підтримки цілого ряду послуг з профілактики, лікування, консультування, тестування, освіти та допомоги спільнотам, які найбільше цього потребують. Ось чому ми з гордістю приєдналися до цього досвіду і створили (FIAT) RED Family: щоб ви теж могли відчути себе частиною цього конкретного жесту*. Сидіння хетчбека та універсала Fiat (Tipo)RED виготовлені з SEAQUAL® MARINE PLASTIC** - екологічно чистої сировини SEAQUAL® INITIATIVE, яку можна повністю відстежити, отриманої з морських відходів. Крім того, сидіння та кермо оброблені біоцидною речовиною, яка має високу ефективність (> 99,9 % на момент обробки) проти бактерій та грибків, забезпечуючи довготривалий захист***).
  *Fiat, Jeep та RAM взяли на себе зобов'язання в рамках партнерства з (RED) та через неї пожертвувати Глобальному фонду щонайменше 4 мільйони доларів США у 2021-2023 роках на допомогу у вирішенні надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я, зокрема, пов'язаних із COVID-19 та СНІДом. Кожен автомобіль (FIAT)RED є продуктом (RED) і є частиною цього зобов'язання.
  **SEAQUAL® MARINE PLASTIC - це екологічно чиста сировина від SEAQUAL INITIATIVE, яку можна повністю відстежити, отримана з морських відходів. SEAQUAL® MARINE PLASTIC виготовляється зі 100% морського пластику. 25%* тканини сидіння складається з пряжі SEAQUAL® YARN, що містить 10% SEAQUAL® MARINE PLASTIC.
  ** SEAQUAL® MARINE PLASTIC застосовується тільки в подушках і центральній вставці спинки, 25% SEAQUAL® і 75% звичайного поліестеру.
  ***В результаті лабораторних випробувань, проведених відповідно до внутрішніх специфікацій компанії, в яких були змодельовані умови використання керма, зниження мікробного навантаження залишається вище 99,9% після 3 000 циклів змодельованого використання.
  ОДИН TIPO ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ТА ПРИГОД

  ОДИН TIPO ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ТА ПРИГОД

  Fiat Tipo Garmin - це модельний ряд Fiat, призначений для тих, хто живе повним життям, і створений, щоб об'єднувати людей та надихати на активний спосіб життя. Tipo об'єднує зусилля з Garmin, лідером у галузі GPS-навігації та спортивних технологій, щоб поєднати сміливий стиль з найкращими фітнес-функціями смарт-годинника Venu® Sq. Розумні рішення Garmin у поєднанні з культовим стилем Fiat дозволять вам відчути новий зв'язок між вашим автомобілем, вашими пристрастями та природою.