Skip to content Skip to navigation

  РОЗВАГИ НА БОРТУ

  INFOTAINMENT

  У новому Fiat Tipo хетчбек або універсал з'являються нові технології. Нова магнітола Uconnect™ з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм дозволяє слухати музику та під'єднувати пристрої легко та миттєво. Система Uconnect™ 5 з 10-дюймовим дисплеєм радіоприймача доступна в якості додаткової опції.

  APPLE CARPLAY™ WIRELESS

  Підключіть свій iPhone до 7- або 10-дюймового дисплея Uconnect™ і керуйте Apple CarPlay™ бездротово за допомогою голосових команд (Siri) або безпосередньо з сенсорного екрана. Бездротова технологія Apple CarPlay™ - це найрозумніший і найбезпечніший спосіб використання iPhone в автомобілі. Ви можете отримувати вказівки, здійснювати дзвінки, надсилати та отримувати повідомлення, а також слухати Apple Music, аудіокниги або подкасти, не відволікаючись на дорогу.

  *CarPlay™, iPhone і Siri є зареєстрованими товарними знаками Apple Inc.

  Натисніть тут , щоб дізнатися про сумісні пристрої

  ANDROID AUTO™ WIRELESS

  Новий Fiat Tipo хетчбек або універсал також сумісний з Android Auto™ і може підключатися без проводів (із сумісними пристроями). Коли смартфон підключено до міського автомобіля, зручний інтерфейс відображає ваші програми на 7- або 10-дюймовому дисплеї Uconnect™. Ви можете керувати своєю музикою та контактами, а завдяки Google Maps ви можете досліджувати карти та умови дорожнього руху в реальному часі безпосередньо з сенсорного екрану, не відволікаючись від водіння.

  Google, Google Play, Android Auto та Waze є зареєстрованими торговими марками Google LLC.

  Натисніть тут, щоб дізнатися про сумісні пристрої.