КРАЩА ТЕХНОЛОГІЯ

Нова лінійка Tipo оснащена системами Adas, які допоможуть вам безпечно керувати автомобілем і насолоджуватися кожним моментом на борту.

КОНТРОЛЬ СМУГИ РУХУ

Якщо автомобіль ненавмисно виїхав зі своєї смуги руху, рухаючись понад 60 км/год, система забезпечить візуальну індикацію на приладовій панелі, що супроводжується опором рульового управління, щоб повернути машину назад у межі смуги руху.

ПІДТРИМКА ДОЗВОЛЕНОЇ ШВИДКОСТІ РУХУ ТА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Новий Tipo виявляє і розпізнає дорожні знаки і відображає їх на кластері TFT. При активному обмежувачі швидкості також можна обмежити швидкість автомобіля до максимально допустимого рівня, що зчитується системою розпізнавання дорожніх знаків.

СИСТЕМА СТЕЖЕННЯ ЗА СТАНОМ ВОДІЯ

Система може виявити початкові ознаки втоми, відстежуючи поперечні руху автомобіля і рекомендуючи зробити перерву. Візуальне і звукове попередження буде записано на кластері приладів.

АКТИВНА ЗАСЛОНКА РЕШІТКИ РАДІАТОРА

Ця система оптимізує аеродинаміку за допомогою вентиляційних отворів у решітці радіатора для регулювання потоку повітря до відділу двигуна. Це забезпечує швидше прогрівання двигуна, зменшує шум та захищає блок охолодження.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗАРЯДНИК ТЕЛЕФОНУ (опція)

Новий у лінійці Tipo бездротовий зарядний пристрій підтримує пристрій зарядженим та підключеним без кабелів.

СИСТЕМА KEYLESS ENTRY / GO (опція)

Більше не потрібно використовувати ключі від машини: вам просто потрібно носити їх із собою, щоб відкрити двері та сісти на борт.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН BLIND SPOT ASSIST (опція)

При русі понад 10 км/год новий Tipo Cross буде виявляти предмети на сліпих ділянках як збоку, так і ззаду автомобіля, а також попереджатиме вас звуковим сигналом та світлом на бічному дзеркалі. Крім того, ця функція допомагає виявити зустрічний транспортний засіб у ситуації паркування під час маневрів у зворотному напрямку.

Задній USB-порт (опція)

Зробіть подорож комфортною для пасажирів ззаду.

ПОВНІСТЮ СВІТОДІОДНІ (LED) ФАРИ

Освітіть свій шлях яскравими світлодіодними фарами.

АДАПТИВНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО

Робить водіння в нічний час більш безпечним, забезпечуючи широку видимість, дозволяючи весь час їхати з дальнім світлом, уникаючи засліплення на зустрічні або машини, що  йдуть попереду.

ДАТЧИКИ СУТІНКІВ / ДОЩУ

Датчик виявить зміну світла та автоматично ввімкне фари. У разі дощу він увімкне склоочисники.

ЕЛЕКТРОХРОМНЕ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ

Електрохромне внутрішнє дзеркало заднього виду автоматично затемнюється, коли відчуває світло ззаду автомобіля, зменшуючи відблиски, які можуть створювати проблеми із зором, якщо ви їдете вночі.

Радіоприймачі 10" з бездротовим CarPlay / Android Auto

Вбудована інформаційно-розважальна програма, виведена на новий рівень: швидша, потужніша, із абсолютно новим переробленим інтерфейсом та чудовим 10-дюймовим HD-дисплеєм. Справжній ігровий зарядний пристрій для вашоЇ задоволеності на борту.

ЗАДНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

Датчики, розміщені в задній частині вашого Tipo City Cross, для виявлення предметів на вашому шляху під час паркування.

ПЕРЕДНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

Під час паркування система виявляє перешкоди на вашому шляху також спереду.

КАМЕР ЗАДНЬОГО ВИДУ

Камера заднього виду передає у високій якості зображення всього, що знаходиться за автомобілем, а динамічні лінії сітки допомагають вам припаркуватися.

СИДІННЯ ВОДІЯ З ПОПЕРЕКОВИМ РЕГУЛЮВАННЯМ

Влаштуйтеся зручніше, розслабтеся і насолоджуйтеся поїздкою: ця спеціальна підтримка регулює вигин вашої поясниці, щоб допомогти вам зайняти правильне положення під час водіння.

ЗАДНІЙ ПІДЛОКІТНИК

Більше комфорту для двох пасажирів на задньому сидінні, більше простору для трьох: складний задній підлокітник – справжнє універсальне рішення.

КИЛИМКИ

Стильний для міста, практичний для будь-якої поїздки: захистіть інтер’єр вашого Tipo City Cross спеціальними килимками.

СИСТМА KEYLESS ENTRY/GO

Більше не потрібно використовувати ключі від машини: вам просто потрібно носити їх із собою, щоб відкрити двері та сісти на борт.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті