КРАЩА ТЕХНОЛОГІЯ

Нова лінійка Tipo оснащена системами Adas, які допоможуть вам безпечно керувати автомобілем і насолоджуватися кожним моментом на борту.

КОНТРОЛЬ СМУГИ РУХУ

Якщо автомобіль ненавмисно виїхав зі своєї смуги руху, рухаючись понад 60 км/год, система забезпечить візуальну індикацію на приладовій панелі, що супроводжується опором рульового управління, щоб повернути машину назад у межі смуги руху.

ПІДТРИМКА ДОЗВОЛЕНОЇ ШВИДКОСТІ РУХУ ТА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Новий Tipo виявляє і розпізнає дорожні знаки і відображає їх на кластері TFT. При активному обмежувачі швидкості також можна обмежити швидкість автомобіля до максимально допустимого рівня, що зчитується системою розпізнавання дорожніх знаків.

СИСТЕМА СТЕЖЕННЯ ЗА СТАНОМ ВОДІЯ

Система може виявити початкові ознаки втоми, відстежуючи поперечні руху автомобіля і рекомендуючи зробити перерву. Візуальне і звукове попередження буде записано на кластері приладів.

АВТОНОМНЕ АВАРІЙНЕ ГАЛЬМУВАННЯ (за місто + в місті)

Допомагає уникнути або зменшити зіткнення з попереднім автомобілем на швидкості до 200 км/год завдяки автономному екстреному гальмуванню. Спочатку автомобіль просто попереджає водія звуковим і візуальним попередженням на приладовій панелі, і, якщо водій не реагує, система гальмує автомобіль, допомагаючи уникнути або пом’якшити потенційний вплив.

ПЕРЕДНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

Будьте спокійні на будь-якій дорозі, а також на парковці: на невеликій швидкості ви більше не зустрінетесь випадково з машиною або цегляною кладкою. При швидкості нижче 13 км/ч паркувальний датчик виявляє перешкоди навколо автомобіля і повідомляє водія про наближення об’єктів.

АДАПТИВНИЙ CRUISE CONTROL

Система адаптивного круїз-контролю Tipo Cross використовує свій передній радар для підтримки заданої безпечної відстані до автомобіля, що рухається попереду швидше ніж зі швидкістю 30 – 160 км/ч.

АКТИВНА ЗАСЛОНКА РЕШІТКИ РАДІАТОРА

Ця система оптимізує аеродинаміку за допомогою вентиляційних отворів у решітці радіатора для регулювання потоку повітря до відділу двигуна. Це забезпечує швидше прогрівання двигуна, зменшує шум та захищає блок охолодження.

АДАПТИВНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО

Робить водіння в нічний час більш безпечним, забезпечуючи широку видимість, дозволяючи весь час їхати з дальнім світлом, уникаючи засліплення на зустрічні або машини, що йдуть попереду.

ЗАДНІ USB-ПОРТ

Зробіть подорож комфортною для пасажирів ззаду

БЕЗДРОТОВИЙ ЗАРЯДНИК ТЕЛЕФОНУ (опція)

Новий у лінійці Tipo бездротовий зарядний пристрій підтримує пристрій зарядженим та підключеним без кабелів.

СИСТЕМА KEYLESS ENTRY / GO (опція)

Більше не потрібно використовувати ключі від машини: вам просто потрібно носити їх із собою, щоб відкрити двері та сісти на борт.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН BLIND SPOT ASSIST (опція)

При русі понад 10 км/год новий Tipo Cross буде виявляти предмети на сліпих ділянках як збоку, так і ззаду автомобіля, а також попереджатиме вас звуковим сигналом та світлом на бічному дзеркалі. Крім того, ця функція допомагає виявити зустрічний транспортний засіб у ситуації паркування під час маневрів заднім ходом.

TECH PACK (ОПЦІЯ)

Радіоприймачі 10″ з бездротовим CarPlay / Android Auto.
Вбудована інформаційно-розважальна програма, виведена на новий рівень: швидша, потужніша, із абсолютно новим переробленим інтерфейсом та чудовим 10-дюймовим HD-дисплеєм. Справжній ігровий зарядний пристрій для вашої задоволеності на борту.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті