ВІН ТАКИЙ, ЯК ВСІ. АЛЕ НЕ КОПІЮЄ НІКОГО.

На борту нового 500, єдине, що має значення – це задоволення від водіння. Саме тому він оснащений всіма найбільш складними системами безпеки та інформаційно-розважальними системами з управлінням на рульовому колесі, голосовий зв’язок Bluetooth® і потокове аудіо Bluetooth, пристрої eco:Drive, Blue&Me; TomTom 2 LIVE, а також онлайнова інформаційна система Uconnect™.

UCONNECT™

це розважально-інформаційна система, яка дозволяє вам за допомогою 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану керувати мультимедійними пристроями

ВАШ ЗАХИСНИК

На вашому новому 500, крім його нової гальмівної системи (на двигунах 1,2), ви можете розраховувати на всі найкращі системи захисту: 7 подушок безпеки, система ABS + EBD, щоб ви не втратили контроль при різкій зупинці, система ESC + Hill Holder, щоб ви підтримували ваш напрям в надзвичайній ситуації і рушали на підйомі без затруднень, пристрій HBA, щоб зробити раптове гальмування більш ефективним, і пристрій безпеки Hazard Device, який негайно вмикає аварійні вогні, якщо ви змушені припинитися раптово. При цьому еліпсоїдальні вогні денного ходу гарантують максимальну видимість завдяки їх світлодіодним технологіям.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті