FCA НА EXPO MILANO 2015 – НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ЗМІНИ У ВОДІННІ

FCA НА EXPO MILANO 2015 – НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ЗМІНИ У ВОДІННІ

З нагоди Всесвітнього дня навколишнього середовища, FCA – Офіційний глобальний партнер Expo Milano 2015 – організовує круглий стіл на тему “Навколишнє середовище: зміни у водінні та інновації”. Серед доповідачів експерти з навколишнього середовища та енергетики і високопоставлені вчені. На цьому заході передбачається, що FCA представить додаток для планшетів і смартфонів, присвячений екологічній стійкості, перший у своєму роді для автомобільної галузі. Він містить забавну гру, яка вимірює відповідальність власника у використанні ресурсів нашої планети.

“Навколишнє середовище: зміни у водінні та інновації” є темою, вибраною концерном Fiat Chrysler Автомобілі для круглого столу, організованого в рамках Expo Milano 2015. Захід пройде 5 червня, символічний день, присвячений довкіллю, щоб зосередитися на темах, пов’язаних з ресурсами нашої планети. Цей день має дати можливість проілюструвати, яку роль грала FCA у відношенні навколишнього середовища навколо нас протягом багатьох років. Дійсно, екологічна стійкість завжди була одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії. Це підтверджується великою кількістю ініціатив з виховання екологічної грамотності, досягнутих на 165 заводах компанії по всьому світу, застосуванням найвищих стандартів виробництва та 3,7 мільярдами євро , які концерн інвестував в дослідження і розробки тільки в 2014 році. У центрі уваги поєднання доступності та інновацій в своїх виробах, а також ініціативи, пов’язані з екологічно стійкою транспортною системою, і багато іншого, що робиться на користь мільйонів зацікавлених осіб, розкиданих у більш ніж 150 країнах по всьому світу. Про цю масштабну роботу також свідчать підтвердження, отримані протягом багатьох років від найпрестижніших організацій і агентств з оцінки екологічної стійкості. Вже шостий рік поспіль FCA була підтверджена в престижному індексі стійкості Доу Джонса (DJSI), а також є знову серед лідерів індексу розкриття інформації про викиди парникових газів (CDLI) Італія 100 і індексу ефективності заходів з охорони клімату (CPLI).

Круглий стіл буде проходити в павільйоні Катару, який був обраний через його відкритість, названу східний сад з видом на декуманос, довгий головний бульвар всередині Експо, який має максимальну видимість. З 17:30 театр Орікс буде пропонувати відвідувачам Expo шанс взяти участь в дискусії про останні теми, які обговорюють провідні представники бізнесу. Серед доповідачів Даніеле Форні, що представляє італійську федерацію з раціонального використання енергії (FIRE); Катаріна Льойткегермьоллер з недержавної установи CDP, яка протягом останніх 14 років працювала на користь більш ефективної мінімізації впливу на навколишнє середовище, пов’язаного зі змінами клімату; Фабіо Іралдо, експерт з управління, інноваціям та екологічної відповідальності з Університету Бокконі в Мілані.

Від імені FCA будуть присутні: Сімоне Ченчетті, начальник відділу охорони навколишнього середовища, охорони здоров’я та безпеки виробництва EMEA і глобальної координації, Сільвано Кьяпіно відділ проектування виробництва, будівництва та загального обслуговування EMEA і глобальної координації, Данило Джіраудо, менеджер з запобігання втрат та розвитку бізнесу і Лора Віада, менеджер з екологічної стійкості. В дебатах прийме участь Антонелла Маріотті, журналістка з газети Стампа.

5 червня, перший додаток, присвячений екологічній стійкості, розроблений FCA, буде дебютувати на fcagroup.com і соціальних сторінках концерну. Додаток буде доступний для безкоштовного скачування (http://www.fcagroup.com/sustainabilityapp) і буде призначений для використання на планшетах і смартфонах, як Android і IOS. Додаток містить інтерактивну гру, яка також доступна для ПК (http://deepintheblue.fcagroup.com/en) і присвячена вимірювання рівня обізнаності та уваги користувача до того, як вони споживають один з найцінніших ресурсів планети, а саме воду.

Захід 5 червня є першим в серії зустрічей, присвячених темі екологічної стійкості, що FCA буде просувати на EXPO Milano 2015. Деякі будуть відкриті для громадськості, в той час як інші – в силу специфіки тем – будуть призначені лише для галузевих експертів. Вся інформація доступна в розділі, присвяченому стійкості на сайті fcagroup.com.

Турин, 4 червня 2015 р.

 

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті