Fiat і Frontline разом для зручності чотириногих друзів - FCA Importers - Fiat

Новини

Fiat і Frontline разом для зручності чотириногих друзів

14 June 2016

news_14-06-2016

Тепер, завдяки аксесуарам комплекту «DogkitFrontline», лінійка Fiat 500L відкриває свої двері для кращого друга людини, представляючи ідеальний вибір для сімей, які люблять тварин.

Fiat 500L, автомобіль з найбільшим внутрішнім простором в своєму класі, ще раз підтверджує свою універсальність та сімейні цінності завдяки комплекту «Dogkit» від брендаFrontline, лідера в області догляду за чотириногими друзями. Мова йде про спеціальну лінійку аксесуарів для перевезення собак, гарантованих Frontline і розроблених Mopar.
Компанія Frontline вибрала Fiat 500L, тому що це ідеальний автомобіль для сім’ї, а домашні тварини є її частиною в усіх відношеннях. Кращий друг людини потребує простір, і який же автомобіль підійде найбільше, якщо не Fiat 500L, з кращою в своєму класі місткістю без шкоди для знакового стилю 500.

Зокрема, хто б не був за кермом автомобіля модельного рядуFiat 500L зможе тепер укомплектувати його необхідними аксесуарами для безпечних і комфортних подорожей зі своїм чотириногим другом і надати йому зручний простів в салоні автомобіля. В наявності є зручне, знімне захисне покривало, що миється, щоб покрити багажне відділення; захисний чохол для заднього бампера; особлива жорстка сітчаста перегородка; сонцезахисні панелі для задніх вікон і зручна підстилка для заднього сидіння. Остання зачіплюється між передніми і задніми підголівниками, створюючи певний простір, і її можна легко зняти і випрати.

Комплект призначений для 500L, де у пасажирів є в розпорядженні цілих 3,17 кубічних метра внутрішнього простору, а також великий і універсальний багажний відсік, для 500L Trekking, версії, яка поєднує в собі душу позашляховика і та любов до міста, і для 500L Living, так званогоMagicPurposeWagonвідFiat, який поєднує в собі любов до 500, маневреність середнього автомобіля, зміст універсала сегмента С і простір мінівена MPV всього на 4,35 м.

Останні новини від Fiat